Original: $314.99
-65%$314.99
$110.25The Story
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Color | BLACK |
| Model Number | FA506N |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SANRCX03B421423 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Color | BLACK |
| Model Number | FA506N |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | SANRCX03B421423 |
Condition
Excellent, pre-owned condition








