
The Story
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | S8NRCX06S437350 |
| Model Number | FA706N |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | S8NRCX06S437350 |
| Model Number | FA706N |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








