
Original: $500.00
-65%$500.00
$175.00The Story
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | K9NRCV040243382 |
| Model Number | FX505D |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ASUS |
| Serial# | K9NRCV040243382 |
| Model Number | FX505D |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |








