
Original: $389.99
-65%$389.99
$136.50The Story
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | P1403CVA |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T8NXCV09C049338 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | P1403CVA |
| Manufacturer | ASUS |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | T8NXCV09C049338 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |








