Original: $399.99
-65%$399.99
$140.00The Story
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | BLACK |
| Model Number | TP3604V |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | S3N0LP01B667139 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Color | BLACK |
| Model Number | TP3604V |
| Manufacturer | ASUS |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | S3N0LP01B667139 |
Condition
Very Good, pre-owned condition








