
The Story
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | X512D |
| Serial# | L9NOCV118628387 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | ASUS |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | X512D |
| Serial# | L9NOCV118628387 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition








