✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$105.99
Acer Cb315-3h-c2c3 Intel Core I3 - 8th Generation 6 Gb 128 Gb Black Laptop—
$105.99
The Story
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Model Number | CB315-3H-C2C3 |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | BLACK |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 6 GB |
| Model Number | CB315-3H-C2C3 |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition










