
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15The Story
| Serial# | NXKJZAA001348021F43400 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N23C3 |
| Color | BLUE |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | ACER |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| Charger |
Description
| Serial# | NXKJZAA001348021F43400 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N23C3 |
| Color | BLUE |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Manufacturer | ACER |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| Charger |










