✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$109.99
Acer N23q23 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$109.99
The Story
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Model Number | N23Q23 |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Model Number | N23Q23 |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition










