✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$210.00
Original: $599.99
-65%Acer Ga4020x Amd Ryzen 9 16 Gb 500 Gb White Laptop—
$599.99
$210.00The Story
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | GA4020X |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Model Number | GA4020X |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |










