Original: $94.99
-65%$94.99
$33.25The Story
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | NXAZ0AA0074440BF397600 |
| Processor Type | AMD A8 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N21Q9 |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | NXAZ0AA0074440BF397600 |
| Processor Type | AMD A8 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N21Q9 |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
Condition
Excellent, pre-owned condition











