
The Story
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A515-56 |
| Serial# | NXAASAA004221004243400 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 11th Generation |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A515-56 |
| Serial# | NXAASAA004221004243400 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition











