
The Story
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Serial# | NXHKBAA002114111167611 |
| Color | SILVER |
| Model Number | CB315-3H |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Charger | Charger |
| Manufacturer | ACER |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | INTEL ATOM |
| Serial# | NXHKBAA002114111167611 |
| Color | SILVER |
| Model Number | CB315-3H |
Condition
Very Good, pre-owned condition











