
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25The Story
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXKV2AA00145103EF27600 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CB315-4H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WEBCAM |
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| 10 Key | 10 Key |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | ACER |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | NXKV2AA00145103EF27600 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | CB315-4H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| CASE / BAG |
| WEBCAM |











