
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50The Story
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXHKBAA0020300C8337600 |
| Color | SILVER |
| Model Number | CCB315-3H |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXHKBAA0020300C8337600 |
| Color | SILVER |
| Model Number | CCB315-3H |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











