
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50The Story
| Model Number | ES1-511 |
| Serial# | NXMMLAA00142314A3A3400 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Model Number | ES1-511 |
| Serial# | NXMMLAA00142314A3A3400 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











