
Original: $277.99
-65%$277.99
$97.30The Story
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Charger | Charger |
| Serial# | M9NRKD01135137E |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | GU603H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Charger | Charger |
| Serial# | M9NRKD01135137E |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | GU603H |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |











