
The Story
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N17Q4 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | NXGVZAA0038410C5147600 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | ACER |
| Model Number | N17Q4 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Serial# | NXGVZAA0038410C5147600 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |











