
The Story
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | N18C3 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Serial# | NHQ5UAA008024073D93400 |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |
Description
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Model Number | N18C3 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 9th Generation |
| Serial# | NHQ5UAA008024073D93400 |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Charger |
| Webcam |











