✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$31.85
Original: $90.99
-65%Acer N18q13 Amd Ryzen 3 4 Gb 128 Gb Silver Laptop—
$90.99
$31.85The Story
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | NXABRAA00715131448 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ACER |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N18Q13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
Overview
Condition
| Color | SILVER |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | NXABRAA00715131448 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | ACER |
| 10 Key | 10 Key |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N18Q13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











