
The Story
| Model Number | N19C1 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 93706265834 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Model Number | N19C1 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
| Color | BLACK |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 93706265834 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











