
The Story
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | NXJHRAA0015252562A2P00 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | N21Q9 |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | NXJHRAA0015252562A2P00 |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | N21Q9 |
| Manufacturer | ACER |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Webcam |
| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |











