
Original: $84.99
-65%$84.99
$29.75The Story
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | NXJHMAA001532220592P00 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | N21Q9 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 17 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | NXJHMAA001532220592P00 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | N21Q9 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | ACER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |











