
Original: $319.99
-65%$319.99
$112.00The Story
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXKJZAA0013200300A3400 |
| Model Number | N23C3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | ACER |
| Serial# | NXKJZAA0013200300A3400 |
| Model Number | N23C3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











