
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00The Story
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | NXKJZAA001324162373400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N23C3 |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Description
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | ACER |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | BLUE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | NXKJZAA001324162373400 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | N23C3 |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| CHARGER |
| TOUCHSCREEN |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |











