
Original: $105.00
-65%$105.00
$36.75The Story
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1H95481D6N |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | 1H95481D6N |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










