✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$50.99
Hp Mt4621 Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$50.99
The Story
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H85434JM8 |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Model Number | MT4621 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | 1H85434JM8 |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Model Number | MT4621 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |










