
Original: $123.99
-65%$123.99
$43.40The Story
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 14-FQ0039MS |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD14116LD |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 14-FQ0039MS |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | SILVER |
| Serial# | 5CD14116LD |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |










