✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$74.99
Hp C4r211sp Intel Pentium 4 Gb 128 Gb Red Laptop—
$74.99
The Story
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Color | RED |
| Serial# | 00356-02306-49413-AAOEM |
| Model Number | C4R211SP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Color | RED |
| Serial# | 00356-02306-49413-AAOEM |
| Model Number | C4R211SP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |










