
Original: $154.99
-65%$154.99
$54.25The Story
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15M-DR1011DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 8CG938MDJY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
Description
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| 10 Key | 10 Key |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 15M-DR1011DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 8CG938MDJY |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 15 |
| Color | SILVER |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| 10 Key |
| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |










