
Original: $182.99
-65%$182.99
$64.05The Story
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-FQ0013DX |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 5CD04189BG |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-FQ0013DX |
| Screen size (inches) | 17 |
| Serial# | 5CD04189BG |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
Condition
Excellent, pre-owned condition










