
Original: $123.99
-65%$123.99
$43.40The Story
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 1H850722CR |
| Model Number | HP255G7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 16 |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | HP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Serial# | 1H850722CR |
| Model Number | HP255G7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |










