
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00The Story
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 5CD024H1VX |
| Model Number | 11-AK0020NR |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 5CD024H1VX |
| Model Number | 11-AK0020NR |
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











