
Original: $45.99
-65%$45.99
$16.10The Story
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Model Number | 13-C110NR |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 5CD5378D6S |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Model Number | 13-C110NR |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | 5CD5378D6S |
Condition
Very Good, pre-owned condition











