
The Story
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Model Number | 14-CF2111WM |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Description
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | |
| Model Number | 14-CF2111WM |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











