
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75The Story
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG404541W |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 12 |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 5CG404541W |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |











