The Story
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Serial# | 5CG4023BGD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | HP |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Serial# | 5CG4023BGD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |











