Original: $65.99
-65%$65.99
$23.10The Story
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Serial# | 5CG3505F8Z |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | 14-CF2112WM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Serial# | 5CG3505F8Z |
| Processor Type | Intel Core i5 - 5th Generation |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition











