
The Story
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG23733RG |
| Model Number | 14-CF2701DS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Screen size (inches) | 14 |
| Serial# | 5CG23733RG |
| Model Number | 14-CF2701DS |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition











