
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG4102WBB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-CFM2111WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 5CG4102WBB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-CFM2111WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











