
Original: $109.99
-65%$109.99
$38.50The Story
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-DK1022WM |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 5CG052CRD1 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD RYZEN 3 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-DK1022WM |
| Color | GRAY |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 5CG052CRD1 |
| Manufacturer | HP |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











