
The Story
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0010NR |
| Serial# | 5CD4159BXX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Description
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Manufacturer | HP |
| Model Number | 14-DQ0010NR |
| Serial# | 5CD4159BXX |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











