
The Story
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-DQ0034DX |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 5CD206D0JP |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-DQ0034DX |
| Color | PINK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Screen size (inches) | 10 |
| Serial# | 5CD206D0JP |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition











