
Original: $134.99
-65%$134.99
$47.25The Story
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD3327VVT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Description
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | WHITE |
| Charger | Charger |
| Serial# | 5CD3327VVT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |











