
The Story
| Serial# | 5CD32722LN |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
Description
| Serial# | 5CD32722LN |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | WHITE |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Model Number | 14-DQ0052DX |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Webcam | Webcam |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |











