
Original: $54.99
-65%$54.99
$19.25The Story
| Serial# | 5CD02133K2 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 14-DS0020NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |
Description
| Serial# | 5CD02133K2 |
| Manufacturer | HP |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | 14-DS0020NR |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | AMD A4 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
| WIFI CONNECTIVITY |











