Original: $89.99
-65%$89.99
$31.50The Story
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-EM0002WM |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H95451B4N |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 14 |
| Charger | Charger |
| Model Number | 14-EM0002WM |
| Manufacturer | HP |
| Serial# | 1H95451B4N |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |











