Original: $114.99
-65%$114.99
$40.25The Story
| Serial# | 1H95220N68 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Description
| Serial# | 1H95220N68 |
| Webcam | Webcam |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | PINK |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | HP |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |











