
Original: $178.99
-65%$178.99
$62.65The Story
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H95310F8R |
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | HP |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | PINK |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 1H95310F8R |
| Model Number | 14-EP2011WM |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition











