
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00The Story
| Manufacturer | HP |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H9548037P |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Description
| Manufacturer | HP |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 14-EP2012WM |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | 1H9548037P |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Very Good, pre-owned condition











